Zgodnie z Podstaw膮 programow膮 wychowania przedszkolnego聽聽dla przedszkoli, oddzia艂贸w przedszkolnych w szko艂ach podstawowych oraz innych form wychowania przedszkolnego (Dziennik ustaw z dnia 24 lutego 2017roku), w naszym przedszkolu tworzymy sytuacje edukacyjne sprzyjaj膮ce budowaniu zainteresowania dziecka j臋zykiem angielskim oraz ch臋ci poznawania innych kultur.

W naszym przedszkolu uczymy si臋 j臋zyka angielskiego we wtorki i czwartki.

Pracujemy na podstawie Programu autorskiego 鈥濸laying with English Words鈥 opracowanego przeze mnie. Zawiera on m.in. metody i formy pracy, kt贸re wykorzystujemy w nauce j臋zyka angielskiego. Zawarte w nim tre艣ci programowe 艣ci艣le po艂膮czone s膮 z tre艣ciami, kt贸rych dzieci ucz膮 si臋 w j臋zyku polskim.

Dzi臋ki wykorzystaniu r贸偶norodnych metod i form pracy, dzieci ucz膮 si臋 j臋zyka angielskiego cz臋sto nie艣wiadomie 鈥 podczas tego co lubi膮 najbardziej 鈥 podczas zabawy!

Na naszych zaj臋ciach os艂uchuj膮 si臋 z j臋zykiem, zdobywaj膮 nowy zas贸b s艂ownictwa i prostej gramatyki (przy okazji nauki s艂ownictwa), co stanowi solidn膮 podstaw臋 do dalszej nauki j臋zyka angielskiego ju偶 w szkole.

Poni偶ej znajd膮 Pa艅stwo zagadnienia, kt贸re s膮 aktualnie realizowane w poszczeg贸lnych grupach.

聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽聽 Justyna Czachorowska