Przedszkole Niepubliczne 鈥濻艂oneczko鈥 powsta艂o w 1996 roku i prowadzone jest przez panie: mgr Jagod臋 Falkowsk膮 i mgr Jolant臋 Markiewicz.

Nasze przedszkole funkcjonuje zgodnie z ustaw膮 o systemie o艣wiaty i zarz膮dzeniem MEN w sprawie prowadzenia plac贸wek niepublicznych.

Przedszkole posiada sze艣膰 oddzia艂贸w:
I 鈥 BIEDRONKI
II 鈥 NIED殴WIADKI
III 鈥 呕ABKI
IV 鈥 JE呕YKI
V 鈥 KRASNALE
VI 鈥 WIEWI脫RKI聽

Kadr臋 pedagogiczn膮 tworzy zesp贸艂 m艂odych, dobrze wykszta艂conych, kreatywnych nauczycieli, kt贸rzy dbaj膮 o przyjazn膮 i mi艂膮 atmosfer臋 w przedszkolu. W swojej pracy aktywnie wdra偶aj膮 nowatorskie osi膮gni臋cia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowa艅, uzdolnie艅 i post臋p贸w dziecka. Wychowawcy bior膮 tak偶e aktywny udzia艂 w spotkaniach metodycznych, radach pedagogicznych, kursach i studiach podyplomowych. Organizuj膮 nauczanie i wychowanie na najwy偶szym poziomie.

Praca dydaktyczno-wychowawcza w Naszym Przedszkolu trwa od sierpnia do 1.IX do 31.VIII.

Przedszkole czynne jest od poniedzia艂ku do pi膮tku w godzinach od 6.00 do 17.00.

W ramach czesnego dziecko w przedszkolu ucz臋szcza raz w tygodniu na rytmik臋 i dwa razy w tygodniu na j臋zyk angielski, a w razie potrzeby r贸wnie偶 do psychologa.. W swojej ofercie (patrz OFERTA) posiadamy r贸wnie偶 szereg zaj臋膰 dodatkowych.

Nab贸r dzieci do Naszego Przedszkola odbywa si臋 w miesi膮cu styczniu. Przyjmujemy dzieci wed艂ug kolejno艣ci sk艂adanych zg艂osze艅, do wyczerpania miejsc. Czesne za pobyt dziecka w przedszkolu wynosi 200 + op艂ata 偶ywieniowa za ka偶dy dzie艅 pobytu dziecka w przedszkolu wynosi 6,50z艂 . Kart臋 zg艂oszenia dziecka do przedszkola mo偶na otrzyma膰 w sekretariacie.